YEŞİLHİSAR’DA ‘ADIM ADIM 2023 İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

YEŞİLHİSAR’DA ‘ADIM ADIM 2023 İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Yeşilhisar ve İncesu teşkilatlarının ortak bir şekilde düzenlediği ‘Adım adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ bilgilendirme toplantısı Yeşilhisar’da gerçekleştirildi.

Yeşilhisar Belediyesi KAYMEK Tesislerinde yapılan Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MYK üyeleri Ahmet Savaş Çolak, Metin Arı, MHP Kayseri Başkanı Adnan İncetoprak, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, KACEP İl Başkanı Serap Şule Kalın, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, MHP İlçe Başkanı Yahya Sümer, AK Parti İlce Başkanı Hasan Beyoğlu MHP İncesu İlçe Başkanı Mehmet Örs, diğer partililer ve STK’lar katıldı.


Yeşilhisar ve İncesu teşkilatlarının ortak bir şekilde düzenlediği ‘Adım adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma’ bilgilendirme toplantısında konuşma yapan MHP Kayseri Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları doğrultusunda Adım adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma temalı toplantılarımız ikinci gününde Yeşilhisar ve İncesu teşkilatlarımızın ortaklaşa yaptığı Yeşilhisar’ın ev sahipliğinde gerçekleştiriyoruz. Zillet ittifakı terör örgütleri ile araya mesafe koyamadı kandilin sözcülüğünü yaptı. Ama bizim bildiğimiz bir gerçek var Allah izin verirse şanlı ve şerefli Türk askeri kahraman Mehmetçiğimiz ilk fırsatta Suriye’ye giderek onlara gereken cevabı verip terörün başını ezecektir” şeklinde konuştu.