KATEGORİLER
DOLAR
32,3368
% 0.16
EURO
35,2111
% 0.05
GRAM ALTIN
2.246,92
% 0,15
ÇEYREK A.
3.673,72
% 0,15
BITCOIN
2.203.621
-2.434
ÜYE PANELİ
KAYSERİ
GÜNCEL
SAĞLIK
EKONOMİ
TEKNOLOJİ
SPOR
MEDYA
Resim Galeri
Video Galeri
İLETİŞİM
YEREL HABERLER
FOTO GALERI
VIDEO GALERI
CANLI TV İZLE
TRAFİK DURUMU
NÖBETÇİ ECZANELER
CANLI SONUÇLAR
HABER GÖNDER
PUAN DURUMU
HAFTALIK FİKSTÜR
GÜNLÜK BURÇLAR
GÜNLÜK GAZETELER
FİRMA REHBERİ
FİRMA EKLE
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
KÖŞE YAZARLARI
BİZE ULAŞIN
SON DAKİKA
14:52
KAYSERİ’DE İKİ RECEP GÜNGÖR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU
10:08
MHP KAYSERİ İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI
7:53
ÖZDEMİR’DEN FETÖ MESAJI: BU MİKROPLARDAN ŞEHRİMİZİ TAMAMIYLA TEMİZLEYELİM
10:16
ÇAĞDAŞ ATAN “MUTSUZUM” DEDİ
13:16
UYUŞTURUCU MADDE OPERASYONUNDA 1 GÖZALTI
13:15
ERÜ’DE ‘15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ ANMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
13:14
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ: KÜBRA DOĞANAY VE CENNET YİĞİT
11:43
BAKAN ÖZHASEKİ DEPREM BÖLGESİNDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
11:38
VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN 15 TEMMUZ ŞEHİDİ DOĞANAY’A ZİYARET
11:37
KAYSERİSPOR KUVVET ÇALIŞTI
5°
Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
İstanbul
İzmir
K.Maraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
PUAN DURUMU
CANLI SONUÇLAR
FİKSTÜR
CANLI SONUÇLAR
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
20:45
AFC Ajax
20:45
Chelsea Fc Women
23:00
SL Benfica Lisbon
23:00
Olympique Lyon
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
14:00
Stromsgodset
14:00
Sandefjord Fotball
16:30
Molde FK
16:30
SK Brann
İngiltere - Lig 2
22:45
Bradford City
22:45
Notts County
İngiltere - Ulusal Lig
22:45
Barnet FC
22:45
Eastleigh
İtalya - Kupa Italia Serie C
22:00
Calcio Padova
22:00
Calcio Catania
İtalya - Serie C, Grup A
21:30
LR Vicenza
21:30
US Fiorenzuola
İskoçya - Lig 1
22:45
Kelty Hearts FC
22:45
Alloa Athletic FC
İskoçya - Reserve Ligi
17:00
Dundee FC Reserves
17:00
Hibernian FC Reserves
17:00
Kilmarnock FC
17:00
Queen of The South FC
17:00
Livingston Reserves
17:00
Queens Park Reserve
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:30
SV Donaustauf
20:30
Wurzburger FV
21:00
TSV Kornburg
21:00
Jahn Regensburg II
21:00
Feucht
21:00
Bayern Hof
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
Babelsberg 03
21:00
Chemnitzer
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
21:30
Halstenbek Rellingen
21:30
Union Tornesch
21:30
FC Suderelbe 1949
21:30
Niendorfer TSV 1919
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
21:30
TSG Pfeddersheim
21:30
FV Dudenhofen
Arjantin - Copa de la Liga
03:15
Union de Santa Fe
2 : 2
CA Central Cordoba SE
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
CA Belgrano
21:00
CA Banfield
21:00
Defensa Y Justicia Reserve
21:00
Newells Old Boys
Arjantin - Primera C
23:00
Juventud Unida San Miguel
23:00
Defensores de Cambaceres
Arjantin - Primera Nacional
00:30
Gimnasia y Esgrima Mendoza
2 : 1
CA Atlanta
00:45
Nueva Chicago
3 : 0
CA Defensores Unidos
03:45
Agropecuario Argentino
1 : 2
Ferro Carril Oeste
22:00
Gimnasia Y Tiro De Salta
22:00
Club Almirante Brown
Bahreyn - 2nd Division
21:45
Aali
21:45
Qalali Club
21:45
AL Budaiya
21:45
MALKIYA CLUB
21:45
AL ITTIFAQ BHR
21:45
AL Bahrain
Brezilya - Amapaense
02:00
Oratorio AP
02:00
Santos FC AP
02:00
Sao Paulo FC AP
02:00
Trem AP
22:00
Sao Paulo FC AP
22:00
Macapa EC AP
22:00
Macapa EC AP
22:00
Ypiranga Clube AP
Brezilya - Amazonense
02:30
Princesa Dos Solimoes AM
02:30
Sao Raimundo EC AM
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
Gremio RS
0 : 3
SC Corinthians SP
21:00
Sao Paulo FC SP
21:00
SE Kindermann SC
21:00
Real Brasilia FC DF
21:00
Ferroviaria SP
Brezilya - Campeonato Acreano
23:00
AD Vasco Da Gama AC
23:00
Adesg AC
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Tiradentes CE
22:00
Pague Menos CE
Brezilya - Mineiro
02:30
EC Democrata MG
1 : 0
CA Patrocinense MG
Cezayir - Lig 1
18:00
MC Magra
18:00
CR Belouizdad
Ekvador - Serie B
03:00
Manta FC
1 : 0
CD Independiente Juniors
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
00:00
CD Aguila U20
2 : 0
CD Fas U20
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
22:30
Briton Ferry Llansawel
22:30
Afan Lido
22:30
Caerau Ely FC
22:30
Pontardawe Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Denbigh Town
22:30
Gresford Athletic
22:30
Holywell Town
22:30
Prestatyn Town
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Lions
18:00
Accra Great Olympics
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
22:45
Concord Rangers
22:45
Potters Bar Town
22:45
Hastings United FC
22:45
Hornchurch FC
22:45
Canvey Island
22:45
Horsham FC
22:45
Cheshunt FC
22:45
Folkestone Invicta
22:45
Bognor Regis
22:45
Whitehawk
İngiltere Amator - Konferans Güney
22:45
Hampton & Richmond Borough FC
22:45
Welling United
22:45
Braintree Town FC
22:45
Weymouth FC
22:45
Truro City
22:45
Eastbourne Borough
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
22:45
Blyth Spartans AFC
22:45
Buxton FC
22:45
Bishop´s Stortford
22:45
Kings Lynn Town
İngiltere Amator - Northern Premier League
22:45
Radcliffe FC
22:45
Morpeth Town
22:45
Whitby Town
22:45
Guiseley AFC
22:45
Stafford Rangers
22:45
Macclesfield FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
16:00
Barnsley FC
16:00
Coventry City
16:00
Fleetwood Town Reserve
16:00
Wigan Athletic
16:00
Watford FC
16:00
Bristol City
16:00
Ipswich Town
16:00
Bournemouth Reserve
17:00
Sheffield United FC
17:00
Peterborough United Reserve
22:00
Colchester United
22:00
Charlton Athletic
22:00
Hull City
22:00
Birmingham City
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Güney
22:45
Tiverton Town
22:45
Dorchester Town
22:45
Totton
22:45
Plymouth Parkway
22:45
Hendon
22:45
Poole Town
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
Leamington FC
22:45
Coalville Town
22:45
Needham Market FC
22:45
Redditch United
22:45
Alvechurch
22:45
AFC Telford United
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
21:00
UMF Tindastoll
21:00
Keflavik IF
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Cavaliers FC
0 : 1
Portmore United FC
03:30
Arnett Gardens FC
03:30
Humble Lions FC
Katar - QFA Kupası
21:30
Al-Khor SC
21:30
AL Duhail U21
21:30
AL Bada
21:30
Al Kharaitiyat SC
Kazakistan - Kazakistan Kupası
11:00
FK Maktaaral
11:00
SD Family FC
14:00
FK Kyran Shymkent
14:00
FK Aksu
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
CD Cortulua
1 : 3
Independiente Santa Fe
Kolombiya - Primera B
02:00
Tigres FC
1 : 1
Llaneros FC
04:05
Itagui Leones FC
1 : 2
CD Atletico Huila
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
AD Carmelita
1 : 3
AD Cofutpa
01:00
AD Sarchi
3 : 0
Puerto Golfito FC
04:00
Marineros de Puntarenas ADFCF
4 : 1
Municipal Garabito
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
22:45
Newington FC
22:45
Knockbreda FC
22:45
Ards
22:45
Portadown FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Puebla FC
02:00
Mazatlan FC
02:00
Atletico San Luis
02:00
Atlas FC
02:00
Club Necaxa
2 : 1
Club Leon
04:00
CF Pachuca
04:00
Deportivo Toluca FC
06:06
Queretaro FC
06:06
Club Santos Laguna
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Chihuahua FC
05:00
Saltillo FC
Özbekistan - Pro Liga
15:40
FK Kokand 1912
15:40
FK Buxoro
16:00
PFK Mashal Mubarek
16:00
Pfk Aral
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Sportivo Ameliano
2 : 1
Sol De America
Şili - Primera B
00:00
AC Barnechea
2 : 1
CSD Rangers
02:30
U. Concepcion
2 : 1
Deportes Magallanes
Şili - Segunda Division
00:00
Deportes Linares
1 : 3
CD Melipilla
02:30
Lautaro de Buin
02:30
San Antonio Unido
Uluslararası Gençlik Ligi - Afrika Oyunlar
20:00
Uganda
20:00
Kongo
23:00
Gana
23:00
Senegal
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
16:00
Danimarka
16:00
Polonya
16:00
Kuzey Makedonya
16:00
İskoçya
Venezuela - Premier Lig
22:00
Estudiantes de Merida
22:00
UCV FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
14:00
Asteras Tripolis
14:00
Rea
PUAN DURUMU
#
TAKIMLAR
O
AV
P
1
Galatasaray
30
48
81
2
Fenerbahçe
30
54
79
3
Trabzonspor
30
11
49
4
Beşiktaş
30
4
46
5
Kasımpaşa
30
-2
43
6
Rams Başakşehir
30
3
42
7
Çaykur Rizespor
30
-11
42
8
Bitexen Antalyaspor
30
2
41
Detaylı Puan Durumu