HANIMELİ ECZANESİ, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNDE AÇILDI

HANIMELİ ECZANESİ, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNDE AÇILDI

Hanımeli Eczanesi, Fevzi Çakmak mahallesinde açılarak, vatandaşların hizmetine girdi. Hanımeli Eczanesi açılışına Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti (AKP) Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kayseri Eczacı Odası Başkanı Uğur Nuri Akın ve çok sayıda davetli katıldı.
Hanımeli Eczanesi, Fevzi Çakmak mahallesinde açılarak, vatandaşların hizmetine girdi. Hanımeli Eczanesi işletme sahibi Ulviye Nur Bozdoğan: “Saygıdeğer misafirlerimiz, hepiniz açılış merasimimize hoş geldiniz. Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın ve AKP İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu beyefendi, Kayseri Eczacı Odası Başkanımız Uğur Nuri Akın, eczacı büyüklerim, depo müdürlerimiz, komşularımız, sevgili arkadaşlarım, ailelerimiz, hepiniz hoş geldiniz tekrar. Bizimle bu mutlu günümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yıllarca eczane açmak hayalimdi. Faaliyete başladıktan bir süre sonra kısmet oldu ama çok şükür. Bugüne kavuşturan rabbimize hamdolsun. Başta beni yetiştiren aileme, anneme, babama ve anneanneme çok teşekkür ederim. Kayınvalideme, kayınpederime ve dedelerimize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Kayseri Eczacı Odası Başkanı Uğur Nuri Akın, Eczacı Ulviye Nur Bozdoğan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, AKP Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da yeni açılan Hanımeli eczanesinde siftah alışverişinde bulunarak “Hayırlı uğurlu olmasını rabbimden temenni ediyorum” diye konuştu.