BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘YAZA MERHABA’ GENÇLİK FESTİVALİ’

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘YAZA MERHABA’ GENÇLİK FESTİVALİ’

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Yaza Merhaba Gençlik Festivali gerçekleştirilecek. 9 Haziran’da başlayacak olan ve Tuğçe Kandemir, Baha gibi ünlü isimlerin dört gün boyunca sahne alacağı festivalde sportif ve sanatsal etkinlikler de yer alacak.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Yaza Merhaba Gençlik Festivali’ düzenleniyor. Dört gün sürecek festivalde, ünlü sanatçılar Kayseri’de konser verecek. Festival, 9 Haziran’da Semih Tercan ve Tuğçe Kandemir’in konseri ile başlayacak. Daha sonra konserler, 10 Haziran’da İmera ve Kayserili sanatçı Muzaffer Elitaş ile devam edecek. 11 Haziran’da Nihat Altındiş ve İkilem’in sahne alacağı festivalin son günü olan 12 Haziran’da ise sanatçı Baha ve Ayşen Kaya hayranlarıyla buluşacak.
Yaza Merhaba Gençlik Festivali, 9 Haziran Perşembe günü saat 19.00’da Semih Tercan ve saat 20.30’da Tuğçe Kandemir konseri, Talas paraşüt indirme alanı ile başlayacak. Şehrin farklı noktalarında gerçekleşecek konserler kapsamında İmera ve Muzaffer Elitaş Kadir Has Stadyum otoparkında, Nihat Altındiş ve İkilem Sümer Spor Tesisleri’nde, Baha ve Ayşen Kaya ise İldem Kaysermall AVM Açık Otoparkı’nda sahne alacak.