BATUHAN VE BUSE NUR ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

BATUHAN VE BUSE NUR ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Korkmaz ve Toydemir ailelerini bir araya getiren nikah töreninde Batuhan Korkmaz ve Buse Nur Toydemir çifti dünyaevine girdi. Çiftin şahitliğini MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP eski Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Ali Çelik, 25. Dönem MHP Nevşehir Milletvekili Mehmet Varol, 25. Dönem MHP Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, önceki dönem MHP Kayseri Milletvekili İrfan Başyazıcıoğlu, önceki dönem Milletvekili İbrahim Yılmaz, AKP Kayseri İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin, Önceki dönem Talas Belediye Başkanı Rıfat Yıldırım, Adana Telekom Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu, Harun Reşit Soydan, Fazlı Gedikbaş, Hacı Emir Harmanlıoğlu yaparken çiftin nikahını da Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıydı.


Korkmaz ve Toydemir çiftine mutluluklar dileyen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir: “Muhterem misafirler böylesine güzel ve özel bir günde güzide şahitlerin huzurunda çok değerli ve aziz iki kardeşimizin inşallah hem bu dünya hem de ahiret yurdu saadetlerine şahitlik ediyoruz. Dolayısıyla burada bulunmaktan ötürü son derece memnun olduğumu ifade etmek isterim. Ülkücü şehidimiz Mehmet Korkmaz abimizin de yeğeninin şahitliğini yapmamız buradaki ana sebeptir. İkinci sebepte doğal olarak, insanlar olarak birbirimize olan vazifemiz. Evlilik sadece iki gencin hayatını birleştirmesi değil aynı zamanda iki ailenin de tek bir aile olma yolunda ortaya koyduğu akiti de temsil ediyor. Böylesi bir günde de şimdi bakıyorum, sol tarafta Milliyetçi Hareket Partisi’nde vazifeli olan şahitler, sağ tarafta ise AK Parti’de görevli olan şahitler ve Memduh Başkanım sağ olsunlar bizim Cumhur İttifakı notasında kararlılığımızı ve irademizi de yansıtmış oldu. Ben de çiftimize mutluluklar diliyorum. Cenabı Allah bir yastıkta kocatsın. Allah vatanımıza, milletimize, dinimize, inandığımız değerlerimize ve davamıza inşallah hayırlı evlatlar yetiştirmeyi sizlere nasip etsin. Cenabı Allah hayırlı ve mübarek eylesin” ifadelerini kullandı.


“BU NİKAH BİZİM İÇİN BİR BAŞKA ANLAM İFADE EDİYOR”
Korkmaz ailesinin Ülkü Ocakları için önemini anlatan Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Çelik: “Korkmaz ailesi Ülkücü hareketin içerisinde her zaman var olan hem desteği hem de gayretleri ile her daim yanımızda olan bir ailedir. Ama, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı olarak bu nikah bizim için bir başka anlam daha ifade ediyor. Ülkücü şehidimiz Mehmet Korkmaz abimizin de yeğeninin şahitliğini yapmış oluyoruz. Bu bizim için ayrı onur ve mutluluk. Genç çiftimize iki cihan saadeti diliyorum. Allah onları ebediyete kadar ayırmasın. Aileler arasındaki akrabalık bağının da ebediyete kadar muhabbetle devam etmesini diliyorum” dedi.